Close

Wyzwanie Rusz z miejsca, czyli 5. żwawych kroków do pracy i życia w swoim rytmie

Wyzwanie, dzięki któremu ruszysz z miejsca i zaczniesz pracować i żyć w swoim rytmie.

Co tutaj znajdziesz?

*udział w wyzwaniu jest bezpłatny

Podczas webinarów w grupie na facebooku
  • poznasz definicję pracy i życia w swoim rytmie
  • przyjrzysz się temu, co obecnie przeszkadza Ci w tym, byś wreszcie pracowała ile i jak chcesz, potrafiła realizować swoje zadania z przyjemnością i dbałością o siebie, łączyć ze spokojem pracę i życie osobiste i odzykać czas dla siebie
  • zdefiniujesz jeden obszar, od którego zaczniesz zmianę tego na czym Ci zależy
  • z pomocą coachingowych narzędzi ułożysz konkretny plan działań i wreszcie ruszysz z miejsca
Prezenty wspierające Twoją pracę podczas webinarów

Przed każdym spotkaniem w grupie dostaniesz ode mnie prezenty i pomoce w formie pdf, które będą wspierały Twoją pracę podczas tego wyzwania.

Dostęp do zamkniętej grupy na fb

W grupie są same kobiety, które podobnie jak Ty, chcą wreszcie pracować z przyjemnością i dbałością o siebie. W tej grupie inspirujemy się, motywujemy i wspieramy w swoich działaniach i postępach.

To wyzwanie jest dla:

  • freelancerek, 
  • właścicielek firm oraz
  • zapracowanych kobiet,


które chcą zacząć dbać o siebie w pracy i czerpać z niej więcej przyjemności. 

Które chcą postawić konkretne kroki do tego, by ze spokojem realizować swoje codzienne zadania/zlecenia, mieć więcej czasu dla rodziny i siebie, czuć więcej spokoju na myśl o pracy i czasie wolnym.

To wyzwanie dla Ciebie – jeśli chcesz dać sobie chwilę na przyjrzenie się swojej codzienności i zadecydowanie od czego zacząć zmiany.

Kim jestem?

Cześć. Nazywam się Monika Kliber.

Jestem coachem, trenerem i autorem bloga na www.monikakliber.com.

Jestem również mamą Hani, żoną męża i właścicielką własnego biznesu, dlatego doskonale wiem, jakim wyzwaniem potrafi być godzenie tych wszystkich ról i jeszcze czerpanie satysfakcji z każdej z nich. Ale wiem na podstawie doświadczeń własnych i moich Klientek, że balans między pracą a życiem osobistym jest możliwy.

W 2015 roku podjęłam decyzję o odejściu z korporacji, przenosząc moje dotychczasowe doświadczenia trenerskie i coachingowe na grunt samodzielnego działania. Zaczęłam efektywnie pracować w swoim rytmie, wreszcie dbać o siebie i teraz uczę tego inne kobiety.