Close
Dołącz do kursu
Pracuj i żyj w swoim rytmie - E-kurs zarządzania sobą w codzienności


Jeśli chcesz postawić konkretne kroki do tego, by ze spokojem realizować swoje codzienne zadania, mieć więcej czasu dla rodziny i siebie, czuć więcej spokoju i mieć większą świadomość swojego ciała, emocji i myśli.

Jeśli jesteś freelancerką, prowadzisz swoją firmę bądź jesteś po prostu zapracowaną kobietą, która wciąż nie może złapać balansu między pracą a życiem osobistym oraz chciałaby zwolnić i zadbać o siebie.

Ten kurs jest dla Ciebie,Każda z nas – kobiet, ma swój rytm.

Czy wiesz jaki jest Twój rytm? Czy słuchasz go w swojej codzienności czy raczej podążasz za rytmem innych?

Praca jest ogromną częścią naszego życia. Bardzo często traktujemy ją jako miejsce powinności i odcinania się od swoich potrzeb – na rzecz zaspokajania potrzeb innych. Często rywalizuje też o nasz czas i uwagę, z pozostałymi rolami – mamy, partnerki, przyjaciółki itd. To powoduje, że zaniedbujemy siebie, mamy poczucie winy wobec bliskich a w konsekwencji mamy coraz większe trudności z radzeniem sobie ze stresem i pojawiającymi się wyzwaniami dnia codziennego. Jest jeszcze trudniej, kiedy praca zaczyna realnie wkraczać w nasze życie rodzinne, czy to w postaci wielu godzin w niej spędzanych czy w postaci zamartwiania się i stresowania podczas zabawy z dzieckiem. 

Czy znasz te sytuacje?


 • Otwierając oczy nad ranem bądź przebudzając się w nocy, pierwszą Twoją myślą jest ta dotycząca ilości zadań, które musisz wykonać?


 • W ciągu dnia czujesz ściskanie żołądka bądź zawroty głowy i orientujesz się pod koniec dnia, że nic nie zjadłaś od rana?


 • Często stresujesz się, masz wrażenie uciekającego czasu i jednocześnie wydłużającej się listy zadań do zrobienia?


 • Rzucasz wszystko na dźwięk maila bądź dzwonek telefonu?


 • Masz wrażenie, że co chwilę gasisz pożary, nie skupiając się na tym co najważniejsze?


 • Miewasz problemy z koncentracją bądź ból głowy z nadmiaru informacji, które przetwarzasz w ciągu dnia?


 • Wciąż spóźniasz się – czy to odebrać dziecko z przedszkola czy na inne ważna dla Ciebie spotkania?


 • Pracujesz mimo gorączki i kaszlu bo klient/szef bądź ty sama, tego oczekujesz od siebie?


 • Wciąż spieszysz się i nie znajdujesz chwili na to, by zastanowić się, czy to co aktualnie robisz ma sens?


 • Wybuchasz w domu na dzieci, partnera, na siebie, odreagowując stres z pracy, marząc o chwili wyłącznie dla siebie?


 • Miewasz poczucie winy wynikające z rozdarcia pomiędzy pracą a domem?


A może wcale nie jest źle, ale chciałabyś wprowadzić więcej porządku, spokoju i przyjemności do swojej codzienności oraz bardziej zadbać o siebie?


Czy czujesz równowagę między rolami, które pełnisz w swojej codzienności?

W czyim rytmie funkcjonujesz na co dzień tak naprawdę?

Jak wygląda u Ciebie work-life balance?Jesteś jak bateria!

Wykonując codziennie swoje obowiązki, zużywasz energię na wszystkie działania, które Cię angażują. Niejednokrotnie wykonujesz je mechanicznie, nie przyglądając się temu, ile to Cię kosztuje. Metaforycznie funkcjonujesz jak bateria, której energia zużywa się w miarę jej obciążenia. Byś mogła spokojniej i bez presji funkcjonować w swojej codzienności, potrzebujesz również odpowiednio te baterie ładować.

Dzięki udziałowi w kursie doświadczysz na własnej skórze, jak to jest ładować baterie swojego ciała, umysłu i ducha. Ponieważ nasze ciało i umysł nie są oderwane od psychiki i duchowości a życie zawodowe nie jest oderwane od osobistego. Stanowią system, którego naturalnym stanem jest równowaga. I o tę równowagę musisz zadbać.

Podczas kursu:

Dowiesz się i poznasz strategie na to w jaki sposób zarządzić sobą w codzienności, by być bardziej efektywną w pracy, mieć więcej czasu i energii dla siebie i swoich bliskich, odpoczywać bez wyrzutów sumienia i znaleźć balans między życiem zawodowym a osobistym, dzięki zadbaniu o siebie.


W trakcie kursu skupimy się na tym, w jaki sposób warto funkcjonować na co dzień, by zaspokajać 4 podstawowe potrzeby:


 • potrzeby równowagi (fizyczne: sen, jedzenie, odpoczynek, ruch)

 • potrzeby bezpieczeństwa (emocjonalne: m.in. rozumienia swoich emocji i umiejętności zarządzania nimi)

 • potrzeby samorealizacji (umysłowe: koncentracji, kreatywności, samorozwoju)

 • potrzeby znaczenia/sensu (duchowe: zgodności z misją, wartościami)


Wszystkie one upominają się o zaspokojenie. Niestety często ich nie zauważamy bądź mamy destrukcyjne sposoby na ich zaspokajanie a to ciągnie za sobą kolejne trudności.


Twoja codzienność nie musi być czasem powinności, obowiązku, odcinania się od swoich potrzeb i wykonywania poleceń innych wbrew sobie, w trybie robota. Nie jesteś robotem!

Dlatego tak ważne jest, by zadbać o siebie i sprawić by Twoja praca współpracowała z Twoim życiem osobistym. By pozostać sobą – autentyczną, nikogo nie udawać, by żyć w zgodzie ze swoim rytmem i potencjałem, by słuchać siebie i dzięki temu osiągać swoje cele.Cześć

Nazywam się Monika Kliber. Pomogę Ci uporządkować Twoją codzienność tak. byś mogła zadbać o siebie w pracy i po pracy, z większym spokojem realizować swoje zadania oraz znaleźć więcej czasu i energii na to, co na prawdę dla Ciebie ważne.


Jestem mamą Hani, żoną męża oraz prowadzę swój biznes, dlatego doskonale wiem, jakim wyzwaniem potrafi być godzenie tych wszystkich ról i jeszcze czerpanie satysfakcji z każdej z nich. Ale wiem na podstawie doświadczeń własnych i moich Klientek, że jest to możliwe.


Uwierz mi – to da się zrobić!


Wiem, co robię, ponieważ pracując bardzo intensywnie przez kilka lat w korporacji jako trener i coach, jeździłam po całej Polsce, szkoląc tysiące osób. I wtedy na własnej skórze doświadczyłam jak to jest, kiedy pracuje się ignorując swój rytm i własne potrzeby. Mówiłam o work-life balance w swojej pracy, ale sama go nie doświadczałam. Doświadczyłam za to konsekwencji takiego postępowania – zawodowych i osobistych. Nauczona własnym doświadczeniem, chcę się teraz nim podzielić z Tobą.


Dzięki udziałowi w kursie:

Przyjrzysz się z bliska sobie

swoim wartościom, misji i rolom życiowym,

Uporządkujesz swój dzień

i nauczysz się jak utrzymywać zdrową kontrolę nad realizacją swoich zadań,


Poznasz sposoby na poprawę swojej koncentracji

by pracować mniej a efektywniej,

Poprawisz swoje umiejętności radzenia

z nadmiernym stresem,


Nauczysz się jak współpracować ze swoimi emocjami

tak, by były wsparciem w podejmowanych przez Ciebie decyzjach – również tych biznesowych i zawodowych,

Poznasz sposoby na pobudzanie swojej kreatywności

by wspierała Cię w Twoich zadaniach w pracy,

Odzyskasz czas

który nieświadomie dotąd traciłaś,

Poczujesz więcej spokoju i przyjemności

na myśl o poniedziałku w pracy i czasie wolnym.

Po tym kursie realizacja Twoich codziennych zadań nie będzie Ci już kojarzyła się z przymusem i ponoszonymi kosztami. Rzucę Ci inna perspektywę na efektywność, która będzie uwzględniała przede wszystkim Twoje potrzeby i możliwości. Prawdziwa radość z osiągania celów i realizowania zadań jest wtedy, kiedy osiągasz je bez ciężkich poświęceń, zmuszania się i poświęcania swojego życia osobistego. I takiego podejścia będziesz uczyła się podczas tego kursu.

Jak wygląda kurs od środka?

Bezpieczna i wygodna platforma

Dostaniesz dostęp do 16 lekcji na bezpiecznej platformie online, do której dostajesz indywidualny login i hasło.

Video i podkasty

Nauka będzie ciekawa m.in. dzięki video i podkastom w każdej lekcji.

Ćwiczenia podczas każdej lekcji

Do każdej lekcji otrzymasz pdfy z ćwiczenia, wzorami planów i tabel do monitoringu,

Bonusy

Dostaniesz ode mnie dostęp do 5 lekcyjnego e-kursu „Rusz z miejsca, czyli 5 żwawych kroków do pracy w swoim rytmie”, który da Ci narzędzia do wdrażania zmian.

Dostęp do kursu w każdym momencie

Dostaniesz dostęp do kursu przez okres roku od jego rozpoczęcia – będziesz mogła wracać do niego, zawsze kiedy zechcesz.

Wsparcie

Dołączysz do zamkniętej grupy na facebooku. A tam będziesz mogła dostać odpowiedzi na swoje pytania oraz wsparcie w trakcie i po zakończeniu kursu.

Wierzę w to, co daję Ci w tym kursie, ponieważ:


 • Program kursu to połączenie wiedzy psychologicznej, praktyki mojej i moich klientów, z którymi dotąd współpracowałam,


 • Sama wciąż korzystam z zawartej w kursie wiedzy i wiem, że wprowadzona w życie działa. Nie ma w tym kursie niczego, czego sama nie praktykowałam,


 • Zawartość kursu to również wynik 10 lat mojej pracy jako trenera, coacha oraz HR Business Partnera oraz tysięcy godzin spędzonych na sali szkoleniowej,


 • wciąż się uczę i rozwijam, dlatego gwarantuję Ci, ze informacje, którymi dzielę się w tym kursie są aktualne,


 • sam program kurs jest również zbalansowany, ponieważ z jednej strony zachęca do działania, ruchu i aktywności a z drugiej do zatrzymania się, uważności i autorefleksji.


Wierzę, że po kursie wrócisz do mnie z pozytywną informacją zwrotną!

Slider Title

Short Excerpt

See More

Ile kosztuje kurs?

* w prezencie do kursu dostajesz ode mnie dostęp do drugiego e-kursu: Rusz z miejsca, czyli 5 żwawych kroków do pracy w swoim rytmie.

379 zł

Co dostajesz w tej cenie?

 • Dostęp do wszystkich 16 lekcji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Dostęp do bonusów
 • Dodatkowy dostęp do 5 lekcyjnego e-kursu „Rusz z miejsca, czyli 5 żwawych kroków do pracy w swoim rytmie”, który da Ci dodatkowe narzędzia do wdrażania zmian
 • Dostęp do kursu przez okres 1 roku
 • Udział w zamkniętej grupie na facebooku.